Єгорова О. І., Зінченко А. В. Лінгвопрагматична актуалізація кількості в текстах політичного дискурсу (на матеріалі інавгураційних промов Б. Обами)

• Стаття є продовженням дослідження традиційних для Сумської школи акад. Швачко С. О. проблем системно-функціонального буття квантитативних одиниць англійської мови. На матеріалі текстів інавгураційних промов Б. Обами детермінується різночастиномовне подання квантитативної лексики, з позицій реалізації маніпулятивних стратегій спілкування аналізується прагматичний потенціал кількісних одиниць у текстах політичного дискурсу.
  • політичний дискурс, политический дискурс, political discourse, інавгураційна промова, инаугурационная речь, inaugural address, квантитатив, quantitative unit, семантика, semantics, прагматичний потенціал, прагматический потенциал, pragmatic potential, комунікативний ефект, коммуникативный эффект, communicative effect