Дунаєва М. М., Морозова І. А. Особливості творчого написання текстів, типові труднощі та шляхи їх подолання

• Стаття присвячена питанням формування іншомовної комунікативної компетенції студентів у написанні текстів. Підкреслюється важливість розвитку творчих навичок письма у викладанні англійської мови залежносо від кількості аудиторного часу, необхідного для письма, вимог навчальної програми, і потреб учнів. Зосереджено на можливих причинах, які могли б мати студенти, щоб бути втягнутими в процес написання. Як показує практика, застосування сучасних технологій збагачує зміст освітнього процесу, підвищує мотивацію студента для вивчення англійської. Йдеться про два загальних підходи до написання і надається широкий спектр заходів, які можуть бути використані для мотивації написання. Приклади, наведені у цій статті, будуть корисні при вивченні письмовій діяльності.
  • motivation, writing skills, critical thinking, to communicate effectively, general approaches, learning experience, мотивація, навички письма, критичне мислення, для ефективного спілкування, загальні підходи, знання і практичний досвід, мотивация, навыки письма, критическое мышление, для эффективного общения, общие подходы, знания и практический опыт