Бєляєва О. Ю., Самохіна В. О. Інтерпретативне вираження категорії інформативності у британському пісенно-драматичному дискурсі

  • Стаття присвячена вивченню різноманітних лексичних засобів інтерпретативного вираження об`єктів пісенно-драматичного дискурсу, що є оформленими за допомогою категорії інформативності, на матеріалі драматичних пісень сучасних британських поп-гуртів The Rubettes, ABC, 5ive, Lucky Soul, Hurts, London Grammar, Years and Years. Розглядається конекторний ряд об’єктів подій, процесів та ситуацій художнього простору буття персонажів у пісенно-драматичній ситуації. Робиться висновок про те, що лексичне різноманіття об’єктів подій та ситуацій, що відносяться до категорії інформативності, є представленим інтерпретативно на основі інформативного модусу здебільшого за допомогою іменників та займенників. Намічено перспективи вивчення способів вираження категорії інформативності в інших глобальних категоріях пісенно-драматичного дискурсу.
  • драматична пісня, інформативність, інформативний модус, музично-комунікативна подія, об’єкт подій та ситуацій, пісенно-драматична ситуація, пісенно-драматичний дискурс, пісенно-драматичний текст.
  • Завантажити повну версію